Viena draugė, ai ne, kokia ji man ten draugė, tiesiog jauna moteris, su kuria socialiniame portale esame draugės,

o čia tai visai atskira tema - bet iš tikro, kiek daug nežinočiau apie buvusius klasės, kurso draugus, kaimynus, pusbrolius, netikėtai sutiktus žmones, visokias meiles ir simpatijas,  jei ne veidų karalystė ir uoniukas, kaip mėgo sakyti mano fuksės, kurios į labai šaunias trečiakurses išaugo. Kokie vaikų vardai, kaip jie kakoja, kalba, vaikšto, prieš tai, žinoma, vieša paslaptimi apgaubti pasisakymai “šiandien mano laimingiausia diena” ir lyg tarp kitko - nuotraukos pirmam plane žiedukas. Dar prieš tai, aišku, statuso pakeitimas į “susižadėjęs” bei “susituokusi”. Greitu laiku turėtų atsirasti ir juodi rėmai su juostele ant kairio kampo ir “aš jau miriau”. Ir visose  el.pašto dėžutėse atsiras automatinis atsakymas “Ieškojote manęs? Deja, aš ką tik miriau”.

Bet televizorius. Dienos tema yra televizorius. Ta pažįstama sykį pasiskelbė visiem, kad šiandien yra diena be televizoriaus. Iš pradžių nesupratau: negi tikrai kiekvieną mielą (ar nelabai) dieną pirštai maigo skaičiukus ant nuotolinio valdymo pulto? Galvojau, kad ji juokauja, bet pasirodo, tai buvo tiesa. Apmaudas, kad diena bus nuobodi (suprask, nes televizorius neveikia).

Šešerius metus labai sėkmingai išgyvenau be tos dūzgiančios dėžės ir tik pastaras dvi savaites jo garsai kartkartėm būna fone, kai įninku į kokią knygą (šiuo metu tai Danielle Steel romanas “Echoes”, viršelyje rašoma, kad tai America’s #1 Bestseller) ar vartau spaudą. Ir jau matau, kad poveikis didesnis, nei galėjau numanyti.

Yra toks žaidimas, kurio pagrindinė taisyklė yra greitas reagavimas - išgirdus žodį reikia negalvojant sakyti tai, kas iškart šauna į galvą. Kai pasakoma “naminis gyvūnas”, dauguma atsako “višta” arba “gaidys”, “vaisius” beveik visuomet būna “obuolys”, o “skaičius” - “trys”.

Taip ir su televizoriumi: pasakius “Jurijus” kažin, ar kas sakytų “Gagarinas” ar “Nikulinas”, spėju, ne itin daug pavardžių sektų po vardų “Irma”, “Svetlana” ar “Žilvinas” bei “Linas”.

Patiko (0)

Rodyk draugams